دوشنبه 13 مرداد 1399 - 13 ذي الحجه 1441 - 3 آگوست 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

آغاز ثبت‌نام اينترنتي دريافت نفت سفيد در سيستان و بلوچستان

 

خبرگزاري فارس: مسئول واحد برنامه‌ريزي شركت نفت سفيد منطقه زاهدان گفت: ثبت‌نام اينترنتي براي دريافت نفت سفيد به صورت پايلوت در چند شهر سيستان و بلوچستان آغاز شده است.

 


خداخواست محمودي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: شهروندان شهرستان‌هاي سراوان، سيب سوران و زابلي كه متقاضي دريافت نفت سفيد هستند فقط تا 10 تيرماه فرصت ثبت‌نام در سامانه اينترنتي نفت سفيد را دارند.
وي افزود: در اين طرح كه با همكاري اداره پست انجام مي‌شود اطلاعات خانوارهاي مصرف كننده نفت سفيد از طريق سامانه اينترنتي جمع‌آوري و نسبت به تهيه و توزيع كارت‌هاي جديد اشتراك نفت سفيد اقدام مي‌شود.
مسئول واحد برنامه‌ريزي شركت نفت سفيد منطقه زاهدان تصريح كرد: اين پروژه به مدت 9 ماه كار نرم‌افزازي و خدمات يارانه‌اي در منطقه طراحي و پياده‌سازي شد و پس از گرفتن موافقت مقامات استاني با همه دستگاه‌ها، هماهنگي و با اداره پست قرارداد منعقد شد.
وي خاطر‌نشان كرد: قبل از اجراي پروژه آموزش‌ها به كاربران آي‌سي‌تي و دفاتر پستي داده شد تا ثبت‌نام اينترنتي به صورت پايلوت در سراوان، سيب سوران و زابلي انجام پذيرد.
محمودي يادآور شد: شهروندان بايد كد رهگيري را حتما دريافت كنند.
وي در ادامه تاكيد كرد: خانوارها هنگام مراجعه، كپي و اصل مدارك خود را به همراه داشته باشند كه مطابقت اصل و كپي مدارك ضروري است.
مسئول واحد برنامه‌ريزي شركت نفت سفيد منطقه زاهدان گفت: كارت هوشمند جديد براساس كد ملي طراحي شده است كه با اجراي اين روش جلوي خيلي از سوء‌استفادها گرفته شود و هر نفر فقط يك بار مي‌تواند ثبت‌نام كند.
وي در پايان خاطرنشان كرد: در هنگام ثبت‌نام از متقاضيان كارت نفت سفيد فقط دفاتر در باجه‌هاي پستي حق دريافت مدارك شهروندان را دارند.

تعداد بازديد:19861 آخرين تغييرات:89/03/27
نظرات

  • ثریا دهواری:خیلی خوب و عالی
  • ناشناس:لطفات اوقات شرعی رابه روزکنید
  • فرهاد گزمه:وضعیت توزیع کنندگان نفت سفید(فروشندگی 12 کوهکن ) در شهرستان زابل بسیار نا به سامان است به گونه ای که هنگام تماس اعلام میکنندکه نفت ندارند وپس از مراجعه اظهار میدارند که نفت ها را توزیع کرده اندو توزیع نفت این دوره به پایان رسیده و به اصطلاح خودشان سوخت کرده است(دزدی شرافت مندانه).لطفا اگر,وجدان و وظیفه شناسی شما سوخت نکرده است رسیدگی کنید.
  • jaber:پس شهرستان خاش کی میخواد برای نفت ثبت نام کنه الان یک ساله که من کارت نفت نگرفتم
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر