پنج شنبه 12 تير 1399 - 10 ذي القعده 1441 - 2 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

فقط ورزشی ها کلیک کنند

فقط ورزشي ها کليک کنند

بخش ورزشي - چندي پيش بخش ورزشي تبيان با توجه به درخواست هاي کابران دوست داشتني پيش بيني مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي کشور را را راه اندازي کرد تا شما عزيزان بتوانيد تا پايان ليگ برتر هفته هفته بازي ها را پيش بيني کنيد و جايزه بگيريد.


ورزشي ها

به گزارش گروه ورزشي تبيان؛ رقابتي که به نظر مي رسد بيشتر از آنچه که تصور مي شد جالب توجه و حساس است و کاربران هفته به هفته صدر جدول را با يکديگر عوض مي کنند.
 
همان طور که در جريان هستيد پيش بيني ليگ برتر هفته به هفته اجرا مي شود.بازي هاي هر هفته ليگ برتر را در اختيارتان قرار مي دهيم و شما عزيزان بايد نتايج بازيها را پيش بيني کنيد و امتياز بگيريد. (هر بازي يک امتياز دارد)
به افرادي که بتوانند بيشتر از شش بازي را در هر هفته درست پيش بيني کنند به يک نفر به قيد قرعه جايزه اهدا خواهد شد. همچنين امتيازات شرکت کنندگان عزيز نيز هر هفته جمع خواهد شد و در پايان ليگ دهم به 10 نفر برنده جوايز نفيس ديگري اهدا خواهد شد.
پيش بيني ليگ دهم از هفته هفتم آغاز شده است و کاربران رقابت تنگاتنگي را در صدر جدول به معرض نمايش گذاشتند و اينگونه که به نظر مي رسد بايد تا هفته پاياني منتظر 10 نفر ابتدايي پيش بيني مسابقات باشيم.
داربي
برندگان هفته هفتم تا يازدهم که توانستند بيشترين پيش بيني درست را داشته باشند به شرح زير مي باشند که جوايز آنها به زودي در اختيارشان قرار خواهد گرفت.
هفته هفتم: محمد صادق احسني
هفته هشتم : علي درويش
هفته نهم: پويا معما
هفته دهم: سعيد قرباني
 
همچنين گفتني است  کساني که به هر دليلي موفق به حضور در پيش بيني بزرگ بخش ورزشي تبيان نشده اند پيشنهاد مي کنيم هر چه سريعتر و از هفته يازدهم به جمع رقابت کنندگان بپيوندند تا هيجان را در بخش ورزشي تبيان تجربه کنند.
براي شرکت در پيش بيني ليگ برتر به روي لينک پيش بيني ليگ برتر کليک کنيد.  
  پيش بيني دهمين دوره ليگ برتر فوتبال
 
بازي هاي ارائه شده يک امتياز خواهد داشت اما به دليل ويژه بودن شهرآورد پايتخت اين ديدار داراي 3 امتياز خواهد بود.
ويژه نامه داربي 69 با مطالب، تصاوير و مسابقه جذاب روز پنج شنبه بر روي خروجي بخش ورزشي تبيان قرار خواهد گرفت تا کاربران بطور کامل در جريان آخرين اتفاقات شهرآورد پايتخت قرار بگيرند.
 
 
 تعداد بازديد:1379 آخرين تغييرات:89/07/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر