پنج شنبه 8 خرداد 1399 - 5 شوال 1441 - 28 مي 2020
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

سرمایه‏گذاری‏ با سود کلان

سرمايه‏گذاري‏ با سود کلان

آقايان! خوشحال کردن خانم‏ها اصلاً مشکل نيست فقط بايد راه آن را بلد باشيد.
 
 
بارها نيز گفته‏ايم که مردها اگر بدانند با چه کارهاي ساده و کم‏خرجي مي‏توانند زن زندگي خود را خوشحال کنند، تعجب خواهند کرد. مي‏دانيم که همين الان نيز ممکن است اين ادعاهاي مرا باور نکنيد. پس شايد وقت آن رسيده تا صريح‏تر و دقيق‏تر با شما صحبت کنيم و عملاً فهرستي از راه‏هاي ساده‏اي که با آن مي‏توانيد قلب همسرتان را تسخير کنيد در اختيارتان بگذاريم. همان توقعات و خواسته‏هاي کوچکي که زنان هميشه از شما خواسته‏اند. به شما اطمينان مي‏دهيم که با به کار بستن صحيح اين توصيه‏هاي کوچک، به نتايج فوق‏العاده‏اي دست خواهيد يافت که هرگز تصورش را نيز نمي‏کرديد.
سرمايه‏گذاري کوچک با سود کلان
براي اين سفارش‏هاي جادويي نامي جالب انتخاب کرده‏ام: سرمايه‏گذاري کوچک با سودهاي کلان براي مردان. فرض کنيد مشاور سرمايه‏گذاري‏هاي شما با هيجان زياد به  شما تلفن مي‏زند و مي‏گويد که اکنون بهترين زمان براي سرمايه‏گذاري است.  فرض کنيد که به حرف‏هاي او کاملاً اطمينان داريد، آنگاه چه مي‏کرديد؟  در فهرست پايين، به تعدادي از همين سرمايه‏گذاري‏هاي کوچک با سودهاي کلان اشاره کرده‏ام. براي اين سرمايه‏گذاري‏ها نياز به صرف انرژي يا وقت زياد نداريد. با اين وجود، صددرصد سودهاي کلان آن را براي شما تضمين مي‏کنيم. حتما مي‏پرسيد که چه سودي عايدتان خواهد شد؟
- اخلاق همسرتان بهتر مي‏شود.
- همسرتان آرام‏تر و مهربان‏تر مي‏شود.
- همسرتان ديگر نق شکايت نمي‏کند.
- از همنشيني با او لذت مي‏بريد.
- همسرتان شما را بهترين مرد دنيا خواهد دانست.
براي اين سرمايه‏گذاري‏ها نياز به صرف انرژي يا وقت زياد نداريد. با اين وجود، صددرصد سودهاي کلان آن را براي شما تضمين مي‏کنيم.
تذکر به مردان
احتمالاً شما به انجام بعضي کارهايي که در اين فهرست آمده علاقه نداريد. مثل خريدن کارت‏پستال و ارسال آن براي همسرتان و يا از بعضي کارها وحشت داشته باشيد مانند خريد رفتن به اتفاق او و نظر دادن درباره لباس‏هايي که مي‏خرد. حق با شماست. اما خاطرنشان مي‏کنيم که بعضي وقت‏ها تحمل کمي عذاب و ناراحتي موقتي، در مقابل پاداش بزرگي که عايدتان مي‏شود چندان کار سختي نيست. مطمئناً انجام اين کارهاي شاق ارزش شادي و خوشحالي‏اي که نصيب همسرتان مي‏کند را دارد. با به کار بستن توصيه‏هاي اين فهرست شما تبديل به مرد محبوب همسرتان مي‏گرديد.
 
يک تذکر ضروري به زنان
توجه براي زنان: شما معمولاً شکايت داريد که مرد زندگي‏تان حتي از انجام کارهاي کوچک براي خوشحال کردن شما امتناع مي‏کند. اما وقتي از شما مي‏پرسد: «چه کاري؟» خودتان هم پاسخ درستي نداريد. حالا پس از مطالعه دقيق‏ اين فهرست ديگر شما هم گيج و سردرگم نمي‏شويد که جواب همسرتان را چه بدهيد! فراموش نکنيد که خواسته‏ها و توقعات شخصي خود را به اين فهرست اضافه کرده و به همسرتان نشان دهيد.
هفت سرمايه‏گذاري کوچک با سودهاي کلان
- به مناسبت‏هاي مختلف به آنها کارت تبريک بدهيد.
- براي آنها يادداشت بگذاريد.
- در طول روز به آنها تلفن بزنيد.
- پيش ديگران از آنها تعريف و تمجيد کنيد.
- براي در کنار آنها بودن برنامه‏ريزي کرده و وقت بگذاريد.
- به اتفاق همسرتان به خريد برويد.
- با کارهاي خود آنها را غافلگير و خوشحال کنيد.
خاطرنشان مي‏کنيم که بعضي وقت‏ها تحمل کمي عذاب و ناراحتي موقتي، در مقابل پاداش بزرگي که عايدتان مي‏شود چندان کار سختي نيست. مطمئناً انجام اين کارهاي شاق ارزش شادي و خوشحالي‏اي که نصيب همسرتان مي‏کند را دارد
سالروز تولد همسرتان فراموش نشود
12 کليد طلايي موفقيت در زندگي براي زن و شوهرها
اساس مکتب اسلام از يک خانواده سالم به نام اهل‏بيت (عليه‏السلام) شروع شده است. يقيناً اگر خانواده در راستاي تعاليم نوراني اسلام استحکام يابد توسعه دينداري، تعميق دينداري، نتيجه فردي و اجتماعي آن خواهد بود و اگر خانواده متزلزل شود دينداري فردي و اجتماعي نيز متزلزل خواهد شد.
کليد طلايي براي مردان در ارتباط برقرار کردن با همسران خود:
1- توجه کردن به همسر خود .
2- درک کردن حالات مختلف زنان.
3- احترام به همسر و خانواده و فاميل ايشان.
4- ابراز صميميت و محبت دروني با رفتار و الفاظ (کلمه دوستت دارم).
5- سعي در حفظ لطافت و ظرافت روحي زنان.
6- توجه به نقش ارزشمند زنان در قوام زندگي و اينکه موفقيت‏ها مديون فداکاري آنان است.
7- قوت قلب دادن به زنان در مشکلات و مصائب.
کليدهاي طلايي براي زنان در ارتباط برقرار کردن با شوهران خود:
1- حفظ اقتدار مردان.
2- تاييد و حمايت از نظرات و انتخاب‏ها و سليقه‏هاي ايشان.
3- افتخار کردن به وجود مردان در جايگاه همسر.
4- درک حالات مختلف مردان که نتيجه برخوردهاي بيروني است.
5- امر و نهي مستقيم نکردن.
 
بانوي شرقي
تنظيم براي تبيان : کهتري
  
تعداد بازديد:1459 آخرين تغييرات:89/09/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر