دوشنبه 13 مرداد 1399 - 13 ذي الحجه 1441 - 3 آگوست 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

دایی به حرف کریمی رسید

دايي به حرف کريمي رسيد

صحبت‌هاي حبيب کاشاني و بازيکنان من را مجاب کرد که به تيم بازگردم.


 
علي دايي پس از پايان امروز عصر تيم پرسپوليس گفت:« شايد پيش از اين کمي احساسي رفتار کردم و از چيزهايي چشم پوشيدم که حس مي‌کنم به تيم ضربه زده‌ام ولي از اين پس حرفه‌اي‌تر رفتار مي‌کنم چرا که اکنون منافع تيم مطرح است و نمي‌خواهم اشتباهات گذشته را تکرار کنم.»
وي در ادامه با بيان اين که با بازيکنان اتمام حجت کرده‌ام و اميدوارم چند نفري که دل‌شان با تيم نيست به ما ملحق شوند ادامه داد:« حرمت من و امثال من با اين شکست‌ها از بين نمي‌رود چرا که حرمتم را از اين بازي‌ها به دست نياورده‌ام. امروز صبح هم به بازيکنان گفتم تا وقتي خدا نخواهد اگر همه شما هم جمع شويد، نمي‌توانيد حرمت من را از بين ببريد. الان هم مطمئنم خدا من را دوست دارد و امتحانم مي‌کند.
من به سادگي علي دايي نشده‌ام و با شعار تعدادي جيره‌خوار که روزي‌شان را از کسي جز خدا طلب مي‌کنند، خراب نمي‌شوم. نمي‌دانم چه شده است که کساني که در زندگي شخصي‌شان هم مشکل دارند، متاسفانه تعدادي جوان را تحت تاثير قرار مي‌دهند تا عليه من شعار دهند.»
وي درخصوص علت شکست‌هاي اخير پرسپوليس گفت: «وقتي داور پنالتي ما را نمي‌گيرد، يا بازيکنان دستورات من را اشتباه اجرا مي‌کنند، تقصير من چيست؟ از اين پس کساني را بازي خواهم داد که خواسته‌هاي من را درست انجام دهند. به عنوان مثال مطمئن باشيد اگر با تيم اميد پرسپوليس به مصاف صبا باتري مي‌رفتيم، چهار گل نمي‌خورديم. پس بايد خيلي مشکلات را بپذيريم ولي در آينده سعي مي‌کنيم با کمک يکديگر به موفقيت دست پيدا کنيم.»
 
دايي همچنين درباره بازگشت شيث رضايي به تيم هم گفت:« من راجع به کل تيم صحبت مي‌کنم نه يک فرد خاص. اما درباره‌ي شيث بايد بگويم خيلي از مردم از من خواستند که او را به تيم برگردانم. ضمن اين که او هم کار غير قابل بخششي نکرده بود که بخواهم او را کنار بگذارم. به نظر من هر کسي جاي شيث بود خيلي مسائل را مي‌فهميد و آرزو مي‌کنم او هم فهميده باشد و خالصانه به تيم کمک کند. اما از اين به بعد هر کسي باعث کند شدن حرکت قطار پرسپوليس شود او را کنار مي‌گذارم.»
دايي در پايان گفت:« متاسفانه امروز شرايط به گونه‌اي بود که نتوانستم اخبار رسانه‌ها را دنبال کنم اما اينکه رسانه‌ها از رفتن من ناراحت شده بودند، نشانه لطف آن‌هاست و از آن‌ها تشکر مي‌کنم. من پاي حق ايستاده‌ام و از اين به بعد هم خواهم ايستاد و سعي مي‌کنم اشتباهات گذشته‌ام را نيز برطرف کنم.»
تنظيم براي تبيان: حسين محمدي
  
تعداد بازديد:1219 آخرين تغييرات:89/10/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر