دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 - 28 رمضان 1442 - 10 مي 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 

بيانيه حريم خصوصي

بيانيه سطح توافق خدمات
خروجي RSS

انتقال تيم فوتبال پيام به نيشابور قطعي شد

انتقال تيم فوتبال پيام به نيشابور قطعي شد

ائم باشگاه پيام مشهد گفت: كارهاي نهايي انتقال تيم فوتبال پيام مشهد به نيشابور انجام شده و اين تيم به صورت قطعي به نيشابور منتقل شد.

 


هادي فلاح در گفت‌وگو خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: كارهاي نهايي انتقال تيم فوتبال پيام مشهد به نيشابور انجام شده و اين تيم به صورت قطعي به نيشابور منتقل شد.

قائم باشگاه پيام مشهد بيان داشت: اين تصميمي است كه صفايي به عنوان مالك و مديرعامل باشگاه گرفته است.

محمدي ادامه داد: تيم همين حالا هم آماده رفتن به نيشابور است و اگر ورزشگاه نيشابور آمادگي داشته باشد، شايد از هفته آينده بازي‌هاي تيم را در نيشابور برگزار كنيم.

فلاح درباره قانوني بودن انتقال پيام به نيشابور و در اختيار داشتن حكمي از سوي مسئولان استان براي انجام اين كار گفت: صفايي هفته گدشته جلسه‌اي با استاندار داشته و صحبت‌هايي را در اين زمينه با هم داشته‌اند ولي به صورت مكتوب فردي اين انتقال را تاييد يا تكذيب نكرده است.

قائم باشگاه پيام مشهد تأكيد كرد: تيم پيام مشهد در سال 1355 تأسيس شد و با نام‌هاي پيام مشهد، پيام گچ خراسان، پيام مقاومت خراسان، پيام ارتباطات مشهد، پيام پيكان و پيام مي‌سي‌نو در مسابقات فوتبال ايران حاضر شده است و در هشتمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران نيز حضور داشت.
از بازيكنان مشهوري كه در اين تيم بازي‌ كرده‌اند مي‌توان به نيما نكيسا، داريوش يزداني، بهزاد داداش‌زاده، ستار همداني و مهدي‌ هاشمي‌نسب، حميد ذوهاني، رمضان شكري و بسياري ديگر از بازيكنان مطرح فوتبال كشور اشاره كرد، علاوه بر اين مشهورترين سرمربي اين تيم بازيكن اسبق تيم‌ملي ايران خداداد عزيزي بوده است.

تعداد بازديد:4972 آخرين تغييرات:89/10/17
نظرات

  • محمد رضا راعي:با سلام خدمت شما لطفا از مديران باشگاه درخواست كنيد كه تيم را با جوانان نيشابوري ببندند و مطمئن باشند بد نمي بينند و به پايه توجه كنند من جز خوبان فوتبال نيشابور هستم اين حرف خودم نيست بلكه حرف مربيان و ديگر بازيكنان است كه اميدوارم به اين تيم بتوانم كمك كنم
  • حسین سعادتی:با سلام مرسی که تیم به نیشابور اومد.
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر