یکشنبه 28 دي 1399 - 3 جمادي الثاني 1442 - 17 ژانويه 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

انتقال تيم فوتبال پيام به نيشابور قطعي شد

انتقال تيم فوتبال پيام به نيشابور قطعي شد

ائم باشگاه پيام مشهد گفت: كارهاي نهايي انتقال تيم فوتبال پيام مشهد به نيشابور انجام شده و اين تيم به صورت قطعي به نيشابور منتقل شد.

 


هادي فلاح در گفت‌وگو خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: كارهاي نهايي انتقال تيم فوتبال پيام مشهد به نيشابور انجام شده و اين تيم به صورت قطعي به نيشابور منتقل شد.

قائم باشگاه پيام مشهد بيان داشت: اين تصميمي است كه صفايي به عنوان مالك و مديرعامل باشگاه گرفته است.

محمدي ادامه داد: تيم همين حالا هم آماده رفتن به نيشابور است و اگر ورزشگاه نيشابور آمادگي داشته باشد، شايد از هفته آينده بازي‌هاي تيم را در نيشابور برگزار كنيم.

فلاح درباره قانوني بودن انتقال پيام به نيشابور و در اختيار داشتن حكمي از سوي مسئولان استان براي انجام اين كار گفت: صفايي هفته گدشته جلسه‌اي با استاندار داشته و صحبت‌هايي را در اين زمينه با هم داشته‌اند ولي به صورت مكتوب فردي اين انتقال را تاييد يا تكذيب نكرده است.

قائم باشگاه پيام مشهد تأكيد كرد: تيم پيام مشهد در سال 1355 تأسيس شد و با نام‌هاي پيام مشهد، پيام گچ خراسان، پيام مقاومت خراسان، پيام ارتباطات مشهد، پيام پيكان و پيام مي‌سي‌نو در مسابقات فوتبال ايران حاضر شده است و در هشتمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران نيز حضور داشت.
از بازيكنان مشهوري كه در اين تيم بازي‌ كرده‌اند مي‌توان به نيما نكيسا، داريوش يزداني، بهزاد داداش‌زاده، ستار همداني و مهدي‌ هاشمي‌نسب، حميد ذوهاني، رمضان شكري و بسياري ديگر از بازيكنان مطرح فوتبال كشور اشاره كرد، علاوه بر اين مشهورترين سرمربي اين تيم بازيكن اسبق تيم‌ملي ايران خداداد عزيزي بوده است.

تعداد بازديد:4817 آخرين تغييرات:89/10/17
نظرات

  • محمد رضا راعي:با سلام خدمت شما لطفا از مديران باشگاه درخواست كنيد كه تيم را با جوانان نيشابوري ببندند و مطمئن باشند بد نمي بينند و به پايه توجه كنند من جز خوبان فوتبال نيشابور هستم اين حرف خودم نيست بلكه حرف مربيان و ديگر بازيكنان است كه اميدوارم به اين تيم بتوانم كمك كنم
  • حسین سعادتی:با سلام مرسی که تیم به نیشابور اومد.
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر