پنج شنبه 14 اسفند 1399 - 20 رجب 1442 - 4 مارس 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

سرمربی عربستان برکنار شد

سرمربي عربستان برکنار شد

سرمربي تيم ملي فوتبال عربستان پس از شكست مقابل سوريه در رقابت‌هاي مرحله گروهي جام ملت‌هاي آسيا از سمت خود بركنار شد.

 


به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» خوزه پسيرو، سرمربي تيم ملي عربستان شب گذشته پس از شكست 2 بر يك شاگردانش مقابل تيم ملي سوريه در اولين مسابقه گروه دوم جام ملت‌هاي آسيا 2011 قطر از سمت خود بركنار شد.

2 گل عبدالرزاق الحسين در دقيقه 38 و 63 شكست عربستان را با وجود تك گل تايسير الجاسم در دقيقه 60 رقم زد.

ناصر الجوهر دستيار وي هدايت تيم ملي عربستان را در دست خواهد گرفت تا اين تيم ديگر بازي‌هاي خود در جام ملت‌هاي آسيا را با سرمربي‌گري وي ادامه دهد؛ اين در حالي است كه عربستان با خطر جدي عدم صعود از مرحله گروهي مواجه شده است.

سلطان بن فهد، رئيس فدراسيون فوتبال عربستان با اعلام تأييد اخراج اين سرمربي پرتغالي اظهار داشت: عملكرد وي بد بود و ما مي‌خواهيم قبل از 2 مسابقه ديگر دست به اصلاحات بزنيم.

اين تيم ماه گذشته در فينال رقابت‌هاي جام خليج فارس مقابل كويت شكست خورد. نتايج ضعيف عربستان سرنوشت پسيرو 50 ساله را تغيير داد.

پسيرو، سرمربي سابق الهلال و پاناتينايكوس در سال 2009 به جاي الجوهر بر كرسي هدايت تيم ملي فوتبال عربستان نشست تا اين تيم را روانه جام‌جهاني 2010 آفريقاي جنوبي كند اما پسران صحرا در مسابقات پلي‌آف مقابل بحرين شكست خوردند و از راهيابي به اين مسابقات بازماندند.

الجوهر در حال حاضر بايد سطح اعتماد به نفس تيم را پيش از بازي مقابل اردن (13 ژانويه) و ژاپن (17 ژانويه) در ديدارهاي مرحله گروهي افزايش دهد.تعداد بازديد:1201 آخرين تغييرات:89/10/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر