جمعه 27 فروردين 1400 - 4 رمضان 1442 - 16 آپريل 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

علاملان قتل داداشی و شرب خمر

علاملان قتل داداشي و شرب خمر

يکي از همراهان قاتل که خود را نادر معرفي مي کرد به دادستان کل کشور گفت : ساعتهاي ابتدايي شب نيمه شعبان از يکي از دوستان خود مقداري مشروبات الکلي تهيه کـردم تا در پارک به تنهايي شرب خمر کردم ، بعد از مـدتي سه نفر از دوستانم آمدند و آنها هم مشروبات استفاده کرده بودند.

 

دادستان کل کشور از عاملان قتل روح الله داداشي بازجويي کرد .

به گزارش سرويس اجتماعي بي باک ، اين بازجويي يک ساعته بعد از ظهر ديروز چهارشنبه در دادستاني کرج صورت گرفت و عاملان قتل با حضور در مقابل دادستان کل کشور به سئوالات وي پاسخ گفتند .

عامل اصلي قتل در مقابل دادستان کل کشور ضمن اعتراف به قتل روح الله داداشي از اقدام خود اظهار ندامت کرد.

وي همچنين جزئيات حادثه شب نيمه شعبان را براي دادستان کل کشور بازگو کرد .براساس گزارش واحد مرکزي خبر، 2 نفر از همراهان عامل قتل روح الله داداشي به شرب خمر قبل از درگيري اعتراف کردند و مدعي شدند که در قتل روح الله داداشي هيچ نقشي نداشتند .يکي از همراهان قاتل که خود را نادر معرفي مي کرد به دادستان کل کشور گفت : ساعتهاي ابتدايي شب نيمه شعبان از يکي از دوستان خود مقداري مشروبات الکلي تهيه کـردم تا در پارک به تنهايي شرب خمر کردم ، بعد از مـدتي سه نفر از دوستانم آمدند و آنها هم مشروبات استفاده کرده بودند.

وي گفت: پس از مدتي عـامل اصلي قتل با خودروي پرايد برادر خود به آنجا آمد و وقتي ديد حالم خراب است مرا سوار خودروي خود کرد ، بعد از مدتي متوجه شدم که ديگر دوستم هم در داخل خودرو است و قصد دارند با راننده يک دستگاه خودروي مدل بالا درگير شوند .

نادر افزود: من بعد از 5 دقيقه ديدم که عامل اصلي قتل ، راننده خـودرو را بـه شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و با عجله سوار خودروي پرايد شد و از محل دور شد ديگر چيزي مشاهده نکردم تا زماني کـه بـه منزل عامل اصلي قتل رفتيم و در آنجا بود که فهميدم علاوه بر اين دعوا ، عامل اصلي قتل با روح الله داداشي هم در ساعت 12 شب درگير شده و وي را به قتل رسانده است .
ديگر همراه عامل اصلي قتل هم به دادستان کل کشور گفت : پيش از اين يکبار به اتهام سرقت مسلحانه 21 روز در زندان محبوس بودم که بعد از بررسي ها با توجه به بي گناه بودنم مرا 20 ميليون ريال جريمه کردند . وي افزود : در روز حادثه هم من مست بودم و در درگيري روح الله داداشي هيچ نقشي نداشتم و تنها درگيري من با همراه روح الله داداشي بود که ضربه اي به او وارد کردم و او هم مرا مورد ضرب و شتم قرار داد .

متهم شماره يک اين حادثه خونين هم ضمن اعتراف به قتل روح الله داداشي به دادستان کل کشور گفت: من به هيچ عنوان قصد حمله و قتل روح الله داداشي را نداشتم .

وي با بيان اينکه مرحوم داداشي بعد از توقفمان در خيابـان پونه به سمت من آمد و در گير شديم در همين هنگام چاقويي کـه در اختيارم بـود را به سمت وي نشانه گرفتم که بـه گلويش اصابت کرد و سپس ضربه اي به بازوي سمت راست و ديگري را به سينه داداشي فرو کردم .

عامل اصلي قتل گفت : تا آن زمان نمي دانستم که فرد مورد نظر روح الله داداشي است و حتي ابهت وي اجازه نداد که به صورتش خيره شوم و از ترس با چاقو به وي حمله کردم و در آن زمان هم من کـاملا هوشيار بودم و حتي بارها از وي خواستم تا مرا رها کندکه وي همچنان مرا کتک مي زد .

عامل اصلي قتل مرحوم داداشي تصريح کرد : وي که مـدام مرا مورد ضرب و شتم قرار مي داد متوجه وجـود چاقو در دستانم نشد و وقتي با چاقو به آن مرحوم حمله کردم چاقـو به گلوي وي اصابت کرد و بعد از مدتي به زمين افتاد .

تعداد بازديد:7008 آخرين تغييرات:90/05/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر