پنج شنبه 14 اسفند 1399 - 20 رجب 1442 - 4 مارس 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

استقلال با شکست الاتفاق به آسیا رسید/تیر خلاص آبی‌ها به اف ۱۶ عرب‌ها

پلي آف ليگ قهرمانان آسيا

استقلال با شکست الاتفاق به آسيا رسيد/تير خلاص آبي‌ها به اف ۱۶ عرب‌ها

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال با برتري برابر الاتفاق عربستان به مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا صعود کرد.
 

  

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار دو تيم استقلال و الاتفاق عربستان از ساعت ۱۷:۲۰ در ورزشگاه آزادي و در حضور ۶۳ هزار و ۱۲۰ تماشاگر( طبق اعلام بلندگوي ورزشگاه) برگزار شد و با نتيجه ۳ بر يک به سود استقلال به پايان رسيد.

يرکوويچ در دقيقه ۳۸، خسرو حيدري در ۶۰ و آرش برهاني در دقيقه ۶۳ گل‌هاي استقلال را به ثمر رساندند. يوسف سالم در دقيقه ۶۰ براي الاتفاق گلزني کرد. وي زير پيراهنش واژه اف ۱۶ را حک کرده بود اما استقلال اف ۱۶ عربستان را ساقط کرد.

برانکو سرمربي پيشين تيم ملي ايران که سرمربي الاتفاق عربستان است به دليل پرداخت نکردن مالياتش به ايران نيامد.

والنتين کوالنکو، داور ازبکستاني به يرکوويچ و آرش برهاني از استقلال و صالح الصغري از الاتفاق کارت زرد نشان داد.

به اين ترتيب استقلال به مرحله ليگ قهرمانان آسيا صعود کرد تا ايران در آسيا سه سهميه داشته باشد. پرسپوليس و سپاهان ديگر نمايندگان ايران در اين مسابقات هستند.

استقلال در گروه اول ليگ قهرمانان آسيا در کنار تيم‌هاي نسف قارسي ازبکستان، الجزيره امارات و الريان قطر قرار مي‌گيرد و در سوي ديگر  الاتفاق نيز همراه با تيم‌هاي الکويت کويت، العهد لبنان و وي بي اسپورت مالديو در گروه سوم اي‌اف‌سي کاپ رقابت خواهد کرد.

 ترکيب استقلال:

سيدمهدي رحمتي، حنيف عمران‌زاده، پژمان منتظري، خسرو حيدري، مهدي امير آبادي، علي حمودي، کيانوش رحمتي، ساموئل، مجتبي جباري، يرکوويچ( از دقيقه ۶۶ اسماعيل شريفات) و آرش برهاني( از دقيقه ۸۵ محسن يوسفي) سرمربي: پرويز مظلوميتعداد بازديد:1130 آخرين تغييرات:90/11/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر