پنج شنبه 14 اسفند 1399 - 20 رجب 1442 - 4 مارس 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

قلعه‌نویی: هیچ‌کس در مورد بازگشت به استقلال با من صحبت نکرده است

فرصت‌هاي زيادي داشتيم

قلعه‌نويي: هيچ‌کس در مورد بازگشت به استقلال با من صحبت نکرده است

خبرگزاري فارس: سرمربي تراکتورسازي تاکيد کرد که هيچ‌کس در مورد بازگشت به استقلال با او صحبتي نکرده است.
 

 

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس امير قلعه‌نويي پس از پيروزي يک بر صفر تيمش مقابل راه‌آهن گفت: بايد تشکر ويژه‌اي از طرفداران تراکتور که بهترين و با معرفت‌ترين هواداران هستند داشته باشم و از خبرنگاران نيز به دليل اينکه در نشست خبري پيش از بازي شرکت نکردم عذرخواهي کنم. بازي بسيار خوبي بود و خودم که کنار زمين بودم از سرعت بازي و ايجاد موقعيت‌هاي گل لذت بردم و خدا را شکر مي‌کنم که موفق به کسب 3 امتياز شديم. هرچند که موقعيت‌هاي زيادي هم داشتيم.

وي درباره نتايج سپاهان و استقلال گفت:‌ دنبال نتايج خودمان هستيم. سه ديدار ديگر داريم که بايد با پيروزي پشت‌سر بگذاريم و پايان خوشي را در انتهاي فصل رقم بزنيم. مي‌توانستيم در جايگاه بهتري از جدول هم قرار داشته باشيم اما مشکلاتي براي ما به وجود آمد که نتوانستيم بهتر باشيم. چندين هفته بين تيم‌هاي اول تا چهارم جدول بوديم که افتخاري است.

قلعه‌نويي  درباره اعتراض به داوري در کنار زمين گفت: فشار بالا بود و باعث شد کمي اعتراض کنم اما داور اشتباهات تأثيرگذاري در نتيجه بازي نداشت.
وي درباره تغيير زمان‌ ديدارهاي استقلال گفت: قبل از بازي فجر درخواست کرده بوديم اما درباره تغيير مکان مسابقه درخواستي نداده بوديم. به احترام هواداران پرسپوليس قبول کرديم ديدارمان با اين تيم يک روز زودتر برگزار شود به خاطر اينکه اين تيم نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا است. حتي حاضر شديم نيم‌ساعت زودتر بازي‌مان برگزار شود.

سرمربي تراکتورسازي در مورد بازگشت به استقلال و دست‌نوشته هواداران اين تيم گفت: ممنون طرفداران استقلال هستم همواره آنها را دوست داشته و خواهم داشت اما در حال حاضر تمام وجودم و هم و غمم انجام سه بازي باقي‌مانده براي تراکتورسازي است. هيچ‌کس در رابطه با بازگشت به استقلال با من صحبت نکرده است و از طرفداران تشکر مي‌کنم.

قلعه‌نويي در خصوص ماندن در تبريز گفت: دو شرط گذاشتم. حفظ بازيکنان موجود و جذب بازيکناني که مدنظر دارم. آسيا بايد به تراکتور افتخار کند.تعداد بازديد:1149 آخرين تغييرات:91/02/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر