پنج شنبه 12 تير 1399 - 10 ذي القعده 1441 - 2 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

پیروز نشویم نتایج قبلی هم بی‌اثر است/ به حمایت هواداران نیازداریم

برانکو قبل از ديدار با بنيادکار:

پيروز نشويم نتايج قبلي هم بي‌اثر است/ به حمايت هواداران نيازداريم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس قبل از ديدار با بنيادکار ازبکستان در هفته ششم ليگ قهرمانان آسيا گفت: اگر نتوانيم در اين ديدار به پيروزي برسيم؛ همه نتايجي که تاکنون گرفته‌ايم بي اثر خواهد بود.

 

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ايوانکوويچ در نشست خبري قبل از ديدار روز چهارشنبه تيمش برابر بنيادکار که ظهر امروز سه‌شنبه در محل سالن کنفرانس سازمان ليگ برگزار شد ضمن بيان اين مطلب به خبرنگاران گفت: کسب نتيجه از بازي فردا براي ما بسيار با اهميت است. حضور پرتعداد خبرنگاران در اين نشست خبري گوياي همين امر است.

وي افزود: اگر ما نتوانيم فردا نتيجه دلخواه را کسب کنيم، نتايجي که تا کنون گرفته‌ايم بي‌‎اثر خواهد بود. من همه مسابقات تيم بنيادکار را ديده‌ام. امتيازات کمي که آنها کسب کرده‌اند با کيفيت فني آنها برابر نيست.

برانکو خاطرنشان کرد: خوب مي‌دانيم که مسابقه سختي را پيش رو خواهيم داشت. با آمدن هواداران، رسيدن به پيروزي براي ما راحت‌تر خواهد شد. من از هواداران مي‌خواهم که به عنوان يار دوازدهم به ورزشگاه بيايند و با حمايت‌هايشان باعث شوند شادي را با هم تقسيم کنيم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد اشتباهات فردي بازيکنانش گفت: تلاش مي کنيم که اين اشتباهات فردي را به حداقل برسانيم. براي اين کار به تمرکز بالاي بازيکنان نياز داريم. ديدار ما با پيکان نشان داد که اين تمرکز بهتر از بازيهاي قبل شده است. در خط دفاعي ما حتي يک اشتباه کوچک هم نداشتيم.

وي افزود: تنها مشکل بزرگي که در ديدار برابر پيکان رخ داد اين بود که نتوانستيم شانس هاي پرتعداد و زيادي که داشتيم را تبديل به گل کنيم.

برانکو با اشاره به نتايجي که اين تيم کسب کرده و باعث ناراحتي هواداران شده است، گفت: مي دانم که هواداران از اين نتايج خيلي ناراحت هستند. البته اين ناراحتي مربوط به امسال نيست. هواداران پرسپوليس ۵۰ سال است که کنار تيمشان هستند. چه روزهاي باخت و چه روزهاي برد.

ايوانکوويچ ادامه داد: هواداران پرسپوليس مي دانند که بايد در روزهاي سخت به ياري تيمشان بيايند. در طول مربيگري من در ايران هواداران فوتبال نشان دادند که در روزهاي سخت حامي تيم کشورشان بودند. انتظار دارم که فردا هم بيايند و از پرسپوليس حمايت کنند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پايان خاطرنشان کرد: اين بازي براي ما از اهميت بالايي برخوردار است. اميدوارم با حضور هواداران و حمايت رسانه ها ما به پيروزي برسيم و در کنفرانس بعد از بازي همه با هم خوشحالي کنيم.

به گزارش خبرنگار مهر، ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس ايران و بنيادکار ازبکستان در مرحله گروهي سيزدهمين دوره رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا ساعت ۲۰:۳۵ دقيقه روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

تعداد بازديد:712 آخرين تغييرات:94/02/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر