جمعه 4 خرداد 1397 - 9 رمضان 1439 - 25 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

انهدام ۳ باند بزرگ مواد مخدر و کشف ۱.۵ تن مواد مخدر

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان خبر داد:

انهدام ۳ باند بزرگ مواد مخدر و کشف ۱.۵ تن مواد مخدر

زاهدان - فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان از انهدام سه باند بزرگ مواد مخدر و کشف قريب به يک و نيم تن مواد افيوني در اين استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي نيروي انتظامي سيستان و بلوچستان، سردار حسين رحيمي اظهار داشت: مأموران انتظامي شهرستان‌هاي «مهرستان» و «سيب سوران» در سلسله عمليات‌هاي مبارزه با قاچاقچيان مسلح، با پشتيباني فني پليس مبارزه با مواد مخدر استان، يک باند بزرگ که با استفاده از خودروهاي کوهستاني، قصد جابه‌جايي مواد در منطقه «مورتان» را داشتند، شناسايي کردند.

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان افزود: پس از چندين هفته اقدامات شبانه‌روزي و رصد مسيرهاي تردد اعضاي اين باند، بامداد امروز يگان‌هاي عملياتي پليس خودروي تويوتا متعلق به اين باند را که به صورت بلاصاحب در منطقه «مورتان» رها شده بود شناسايي کرده و در بازرسي از آن يک تن ترياک کشف کردند.

وي در ادامه از شناسايي يک باند توزيع کننده، مواد مخدر در شهرستان زاهدان خبر داد و گفت: در اين عمليات، مأموران انتظامي زاهدان با شناسايي يک دستگاه کاميون وخودرو پژو متعلق به اين باند، ضمن دستگيري دو قاچاقچي سابقه‌دار ، ۱۵۷ کيلوگرم ترياک و ۹۴ کيلو حشيش کشف کردند.

وي افزود: در عمليات مشترک مأموران انتظامي شهرستان خاش و سربازان گمنام امام زمان (عج)، باند قاچاقچيان مسلح پس از اينکه در ارتفاعات اين شهرستان توسط مأموران شناسايي شدند، ماموران با آن‌ها به صورت مسلحانه درگير شده و به دليل عدم توانايي در مقابل يگان هاي عملياتي، از منطقه متواري مي‌شوند که ماموران در پاکسازي منطقه، ۲۰۰ کيلو ترياک کشف کردند.

تعداد بازديد:400 آخرين تغييرات:95/10/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر