جمعه 4 خرداد 1397 - 9 رمضان 1439 - 25 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

با حضور قائم مقام توليت آستان قدس رضوي:

دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در سيستان و بلوچستان افتتاح شد

زاهدان - با حضور قائم مقام توليت آستان قدس رضوي دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در سيستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سيد مرتضي بختياري ظهر سه شنبه در آئين افتتاح نمايندگي آستان قدس رضوي در استان سيستان و بلوچستان و معرفي سرپرست اين نمايندگي که با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زاهدان و جمعي از مسئولان دستگاه هاي اجرايي برگزار شد، اظهار داشت: محبت و مودت به امام رضا (ع) متعلق به همه است و اين محبت از دل ها بيرون رفتني نيست.

وي با اشاره به اينکه به زودي نمايندگي آستان قدس رضوي در تمامي استان هاي کشور راه اندازي مي شود، افزود: نظام جمهوري اسلامي ايران يک نظام مردمي تمام عيار است و فلسفه خدمت و حضور در بين اين مردم هم برخواسته از پايبندي اين مردم به نظام اسلامي است.

وي گفت: خدمت رساني به مردم به ويژه نيازمندان و محرومان يکي از اهداف مهم آستان قدس رضوي است و در اين راستا تلاش خواهيم کرد که از تمام ظرفيت ها استفاده شود.

قائم مقام توليت آستان قدس رضوي با بيان اينکه رويکرد جديد آستان قدس رويکردي فرهنگي است، تصريح کرد: امروز تلاش دشمن بعد از شکست آن در زمينه هاي ديگر، تلاش براي ضربه زدن به فرهنگ غني اسلامي ايراني است.

وي افزود: با افتتاح و راه اندازي دفاتر نمايندگي آستان قدس رضوي در استان ها بستر رشد و توسعه در تمامي زمينه ها از جمله فرهنگي فراهم مي شود و قطعا نگاه آستان قدس به اين استان ويژه خواهد بود.

وي با اشاره به اينکه توسعه انديشه هاي حضرت علي بن موسي الرضا(ع) از اهداف ايجاد دفاتر نمايندگي در استان ها است، تصريح کرد: با برنامه ريزي هاي انجام شده آستان قدس رضوي از طرح هاي عمراني اين استان هم حمايت مي کند.

در انتهاي اين مراسم و با حضور آيت الله عباسعلي سليماني نماينده ولي فقيه در استان سيستان و بلوچستان، سيد مرتضي بختياري قائم مقام توليت آستان قدس رضوي و مصطفي خاکسار قهرودي معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوي و همچنين تعداد ديگري از مسئولان استاني دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در استان سيستان و بلوچستان افتتاح شد و دکتر دادخدا خدايار به عنوان سرپرست و مسئول اين نمايندگي در اين استان معرفي شد.

تعداد بازديد:428 آخرين تغييرات:95/10/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر