دوشنبه 13 مرداد 1399 - 13 ذي الحجه 1441 - 3 آگوست 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

بازیکنان ایران باید مهارت‌هایشان را تقویت کنند/ شانس بردن داشتیم

کولاکوويچ پس از باخت به ايتاليا:

بازيکنان ايران بايد مهارت‌هايشان را تقويت کنند/ شانس بردن داشتيم

سرمربي تيم ملي واليبال ايران پس از شکست در اولين بازي ليگ جهاني گفت: در همه ست هاي مسابقه با ايتاليا فرصت پيروزي داشتيم اما از فرصت ها خوب استفاده نکرديم.

به گزارش خبرگزاري مهر، ايگور کولاکوويچ پس از ناکامي شاگردانش در نخستين مسابقه ايران در ليگ جهاني، افزود: بازي اول ايران در ليگ جهاني امسال برابر ايتاليا نايب قهرمان المپيک بود آن هم در زمين خودشان. در همه ست ها فرصت پيروزي داشتيم ولي در همه آنها اين فرصت ها از دست رفت.

وي با بيان اينکه تيم ملي واليبال ايتاليا در سرويس بهتر از ايران بود، گفت: اين تيم امتيازات زيادي از سرويس هاي پرشي به دست آوردند و در اين زمينه خيلي خوب عمل کردند.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران ادامه داد: برابر ايتاليا به پيروزي نرسيديم اما بازيکنانم در هيچ يک از لحظات بازي تسليم نشدند و تا آخر جنگيدند. من از برخي از لحظات اين بازي راضيم و بخشي هم نه. براي اولين بازي ليگ جهاني، اين نتيجه رضايت بخش نيست اما از بازي بازيکنانم در بخشي از لحظات بازي راضيم.

کولاکوويچ درباره مسابقه دوم ايران در هفته نخست ليگ جهاني و ديدار با برزيل گفت: اميدوارم بازيکنان ايران روحيه جنگندگي خود را حفظ کنند و در عين حال برخي از مهارت هاي واليبالي خود را تقويت کنيم. فردا روزي جديد، فرصتي جديد و بازي جديدي است.

تيم ملي واليبال ايران در نخستين مسابقه ليگ جهاني واليبال سال ۲۰۱۷ مغلوب ايتاليا ميزبان گروه اول اين رقابت ها شد.

تعداد بازديد:627 آخرين تغييرات:96/03/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر