جمعه 17 مرداد 1399 - 17 ذي الحجه 1441 - 7 آگوست 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

صعود ۹ سانداکار ایران به دیدار نهایی/تیم دوئلین دختران نفره گرفت

ووشو جوانان جهان- برزيل؛

صعود ۹ سانداکار ايران به ديدار نهايي/تيم دوئلين دختران نفره گرفت

روز سوم از هفتمين دوره رقابتهاي ووشو قهرماني جوانان جهان با صعود ۹ سانداکار ايران به ديدار نهايي و کسب ۷ مدال نقره و برنز توسط تالوکاران کشورمان همراه بود.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه اين مسابقات که با حضور ۴۰۰ ووشوکار از ۴۵ کشور در برازيليا جريان دارد نمايندگان کشورمان روز پرفروغي را پشت سر گذاشتند. تيم هاي دوئلين دختران وپسران ايران نيز به نشان نقره دست پيدا کردند. 

تيم دختران با ترکيب «مينا پناهي» و «سيده سوگند گلشني» با امتياز ۹،۰۷ به مدال نقره رسيد. اوکراين با ۹،۲۶ به نشان طلا رسيد و هنگ کنگ با ۸،۹۸ به مقام سوم دست يافت.تيم پسران هم متشکل از محمدعلي مجيري» و «سيدمحمدحسيني» روي سکوي نايب قهرماني ايستاد. 

در رقابتهاي بخش تالو همچنين «سيدمحمدحسيني» در فرم «دائو شو» رده سني ۱۵ تا ۱۸ سال بر سکوي قهرماني ايستاد. نماينده مالزي و کره جنوبي نيز دوم و سوم شدند.

«مهدي خاني» در فرم «نن دائو» رده سني ۱۲ تا ۱۵ سال به مدال نقره رسيد. تالوکار کره جنوبي اول شد و نماينده مالزي به مقام سوم رسيد.«محمدعلي مجيري» در فرم «نن دائو» رده سني ۱۵ تا ۱۸ به مدال نقره رسيد. هنگ کنگ اول شد و سنگاپور به مدال برنز رسيد.

«نازنين بازدار» در فرم «نن دائو» رده سني ۱۲ تا ۱۵ سال به مدال برنز رسيد. ووشوکار هنگ کنگي طلايي شد و نماينده اندونزي به مدال نقره رسيد. «مينا پناهي» در فرم «نن دائو» رده سني ۱۵ تا ۱۸ سال به مدال برنز رسيد. نمايندگان سنگاپور و هنگ کنگ به مدال هاي طلا و نقره رسيدند.

«زهرا بت شکن» در فرم «دائو شو» رده سني ۹ تا ۱۲ سال به مدال برنز رسيد. نماينده مالزي اول شد و تالوکار اندونزي به مقام دوم رسيد.«اميرحسين چرزه» در فرم «دائو شو» رده سني ۹ تا ۱۲ سال چهارم شد. در اين بخش نمايندگان اندونزي، سنگاپور و کانادا اول تا سوم شدند.

در رقابت هاي بخش ساندا نيز «ابراهيم اصلاني»، «شجاع پناهي»، «محمد فرهادي»، «حميد کيانيان» و «محمد حاجي زاده» با غلبه بر حريفان به فينال ساندا رسيدند. «ياسين شهرکي» نيز با قبول شکست برابر نماينده هند در مرحله نيمه نهايي به مدال برنز رسيد. پيش از نيز «محمدمهدي رضايي»، «حسن لطفي»، «آيدا حيدري» و «کيميا شوشتري» به فينال اوزان خود صعود کرده بودند.

تيم ووشوي جوانان کشورمان تا کنون موفق به کسب ۲ مدال طلا، ۸ مدال نقره و ۶  مدال برنز رسيده است. 

اين دوره از رقابتها امروز بکشنبه با برگزاري فينال اوزان مختلف ساندا به اتمام مي رسد.

تعداد بازديد:345 آخرين تغييرات:97/04/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر