یکشنبه 28 دي 1399 - 3 جمادي الثاني 1442 - 17 ژانويه 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ضیایی: همه زندگی ام را برای موفقیت ایزدیار گذاشتم

گزارش خبرنگار مهر از اندونزي؛

ضيايي: همه زندگي ام را براي موفقيت ايزديار گذاشتم

مربي تيم ملي شناي کشورمان تاکيد کرد: پس از آن که مسابقات پاراآسيايي شنا شروع شد، هر روز يک طلا مي گيريم و البته اين روند بايد ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامي مهر از اندوزي، به رقابت هاي پاراآسيايي جاکارتا ۲۰۱۸، مهدي ضيايي مربي شاهين ايزديار، نقش پررنگي در رقم خوردن موفقيت هاي اين ورزشکار خوب کشورمان ايفا کرده است. قبل از شروع رقابت هاي روز چهارم رشته شنا در جاکارتا، با ضيايي به صحبت پرداختيم.

او گفت: همه ما از اتفاقاتي که در حال رقم خوردن است، خوشحال هستيم. پس از آن که مسابقات شنا شروع شد، هر روز يک طلا مي‌گيريم و البته اين روند بايد ادامه داشته باشد. همچنين اين مژده را مي دهم که مردم ايران بايد منتظر خبرهاي خوب ديگري باشند چون هنوز ۴ ماده ديگر باقي مانده که در هر ۴ ماده، شاهين توانايي کسب مدال طلا را دارد. ۵۰ متر، ۱۰۰ متر آزاد، ۱۰۰ متر کرال پشت که در آن رکورددار آسياست و ۴۰۰ متر. خدا را شکر همه چيز خوب است.

ضيايي در خصوص بيماري ورزشکار طلايي کشورمان افزود: بله متاسفانه شاهين هنوز بهبودي کامل خود را به دست نياورده و از سوي ديگر ما هم نمي‌توانيم داروي چرک‎خشک‎کن برايش تجويز کنيم زيرا بدنش را ضعيف مي کند. در کنار آن، بايد دوره بيماري را سپري کند و ما هم وظيفه داريم به تقويت اين ورزشکار خوب مان مشغول باشيم. با اين حال نمي خواهيم روي بيماري شاهين مانور بدهيم چون او با همين وضعيت هم مشغول کسب مدال طلا است.

اين مربي جوان کشورمان در خصوص رابطه اش با با شاهين ايزديار اظهار داشت: او روز به روز به طلاهاي کاروان ايران اضافه مي کند و مشخصا به عنوان يک مربي از اينکه در کنارش هستم، بسيار خوشحالم. اميدوارم کاروان مان بهترين نتيجه را بگيرد زيرا شاهد بودم تمام مربيان و ورزشکاران تا به حال چقدر زحمت کشيده اند. شاهين به من لطف داشت که طلاي اول خود را به بنده هديه داد. ما از سال ۲۰۰۸ تا امروز، ۱۰ سال است که کنار هم کار مي کنيم و انشالله بتوانيم با هم، موفقيت هاي بيشتري در پارالمپيک کسب کنيم. قطعا من هم شاهين را خيلي دوست دارم و بايد بگويم همه زندگي‌ام را براي موفقيت‌هاي شاهين گذاشتم و از کارهاي ديگرم گذشتم تا در کنار او باشم. اين يک عشق يا شايد ديوانگي خاص براي شنا است.

او اضافه کرد: علاوه بر علم و حرفه مربيگري، بحث ارتباط شاگرد و ورزشکار نيز اهميت زيادي دارد. اينکه يک ورزشکار، مربي خود را قبول داشته باشد و به او اعتماد کند. خدا را شکر که هم اردوي مجارستان و هم اينجا در جاکارتا با شاهين هم اتاق بودم و ارتباط قلبي مان به اندازه ارتباط کاري مان، قدرتمند است. ما ارتباط خانوادگي هم داريم و اين شرايط به هر دو نفرمان در جهت بالا نگه داشتن پرچم ايران کمک مي کند.

ضيايي در مورد احتمال اينکه شاهين به عنوان بهترين ورزشکار اين دوره از رقابت‌ها انتخاب شود، گفت: من دقيقا نمي‌دانم موضوع چيست و بايد با هادي رضايي مسئول کاروان يا ساير کساني که معادلات انتخاب بهترين ورزشکار را مي‌دانند، صحبت کنيد. من فقط مي دانم به جاکارتا آمده ايم تا بيشترين تلاش را داشته باشيم، بيشترين مدال طلا را بگيريم و به کاروان ايران کمک کنيم. بعد از آن، هر چه پيش آيد، خوش آيد.

تعداد بازديد:610 آخرين تغييرات:97/07/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر