دوشنبه 13 مرداد 1399 - 13 ذي الحجه 1441 - 3 آگوست 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

وزیر از فوتبال حمایت می‌کند/ برگزاری مراسم بدرقه تیم ملی در کیش

مهدي تاج:

وزير از فوتبال حمايت مي‌کند/ برگزاري مراسم بدرقه تيم ملي در کيش

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: خيز ما براي قهرماني در آسياست و اميدوارم پس از سالها اين اتفاق رخ دهد که خوشبختانه وزير ورزش نيز حمايت لازم را از فوتبال داشته است.

به گزارش خبرگزاري مهر، مهدي تاج در حاشيه نشست روساي فدراسيون ها اين نشست را بسيار خوب توصيف کرد و اظهار داشت : در اين نشست سلطاني فر هم براي تيم ملي فوتبال ايران آرزوي موفقيت کردند . تيم ملي فوتبال ايران اکنون اردوي خوبي را در قطر آغاز کرده است و بعد از اين اردو هم در کيش آخرين مرحله اردوي آمادگي قبل از جام ملت هاي آسيا  برپا مي شود و مراسم بدرقه هم در کيش برگزار خواهد شد.

وي با اشاره به اين مهم که تيم ملي ۴۲ سال است قهرمان جام ملت هاي آسيا نشده، اظهار داشت :ظرفيت تيم ها  با دوران گذشته تفاوت پيدا کرده و اميدواريم تيم ملي فوتبال ايران نتايج لازم و آبرومند را کسب کند و خيز مجموعه هم براي قهرماني است. خوشبختانه در جلسه فدراسيون ها هم سلطاني فر با آرزوي موفقيت تاکيد کرد حمايت لازم را انجام مي دهيم .

رئيس فدراسيون فوتبال امکانات سخت افزاري را مورد توجه قرار داد و با بيان اينکه  زمين چمن مصنوعي که داراي کيفيت بسيار عالي است و قابليت برگزاري مسابقات بين المللي را دارد ، در آکادمي فوتبال افتتاح شده، اظهار داشت :  زمين هاي شماره يک و دو ، ساختمان پک و ايفمارک همراه با امکانات جانبي ديگر از جمله استخر و سونا همچنين هتل هاي خوبي که در اختيار داريم ، باعث شده  با ظرفيت  نظام  جمهوري اسلامي صاحب مجموعه بي نظيري در آسيا هستيم .

مهدي تاج در پايان گفت : زمين مجموعه ساختمان اداري فدراسيون فوتبال هم با حمايت و مساعدت وزير در اختيار فدراسيون قرار گرفته اما عمليات احداث را متوقف کرديم تا به دليل تداخل با طرح جامع ورزشگاه آزادي نقشه را اصلاح کنيم و ساختمان در خور نام فدراسيون را احداث کنيم.

تعداد بازديد:321 آخرين تغييرات:97/09/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر