پنج شنبه 12 تير 1399 - 10 ذي القعده 1441 - 2 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ورزش همگانی از شاخص‌های ارزیابی عملکرد شهرداری‌ها است

وزير ورزش و جوانان:

ورزش همگاني از شاخص‌هاي ارزيابي عملکرد شهرداري‌ها است

اهواز – وزير ورزش و جوانان گفت: يکي از شاخص‌هاي ارزيابي عملکرد شهرداري‌هاي کشور، فعاليت‌هاي ورزشي همگاني است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطاني فر صبح امروز در حاشيه مراسم اهداي تجهيزات ورزشي به شهرداري‌هاي خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تلاش شده تا شرايطي را به وجود آوريم که وضعيت سلامت مردم توسعه و همه اقشار از امکانات ورزشي استفاده کنند.

وي افزود: در اين راستا همکاري همه‌جانبه با آموزش و پرورش، صنايع، نيروهاي مسلح، دانشگاه‌ها و به ويژه شهرداري‌هاي کشور داريم؛ شهرداري‌ها از حدود ۲۰ تا ۲۵ سال گذشته در راستاي نقش و وظايف اجتماعي خود شرايط خوبي براي توسعه امکانات و فضاهاي ورزشي برداشته و فضاهاي زيادي هم ايجاد کردند.

وزير ورزش و جوانان تصريح کرد: شهرداري تهران، مراکز استان‌ها و کلانشهرها و شهرهاي کوچک همه امروز يکي از شاخص‌هاي ارزيابي عملکردشان بخش فعاليت‌هاي ورزشي است که در اين راستا هم افزايي و همگرايي خوبي با هم داريم.

سلطاني فر ادامه داد: نمونه اين هم افزايي اقدامي بود که امروز انجام و خوزستان پيشگام آن بود؛ با همکاري بين استانداري، اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرداري‌ها و همچنين تأمين اعتبار انجام شده از سوي استاندار و ساير مسئولان استان با دستوري که استاندار خوزستان داد حدود ۵۰ ميليارد ريال تجهيزات ورزشي براي توسعه امکانات ورزشي در شهرها پيش‌بيني‌شده بود که طي مراسمي امروز بخشي از آنها تحويل شهرداري‌ها شد.

وي در پايان عنوان کرد: اميدوارم شهرداري‌ها با توجه به رويکرد خوب در راستاي خدمتگذاري به مردم هرچه سريع‌تر اين تجهيزات را در پارک ها و اماکن مختلف نصب کنند تا بتوانيم موجبات تأمين سلامت مردم را فراهم کنيم.

تعداد بازديد:291 آخرين تغييرات:97/11/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر