پنج شنبه 14 اسفند 1399 - 20 رجب 1442 - 4 مارس 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ایرانسل به کمک استقلال و پرسپولیس شتافت

ايرانسل به کمک استقلال و پرسپوليس شتافت

ايرانسل در راستاي کمک به جذب و حفظ مربيان و بازيکنان مدنظر باشگاه‌هاي بزرگ پرسپوليس و استقلال از آن‌ها حمايت مالي مي‌کند.

به گزارش خبرگزاري مهر و به نقل از روابط عمومي ايرانسل، روز سه‌شنبه ۲۱ خردادماه ۱۳۹۸ نشست هيأت مديره ايرانسل برگزار شد و طي آن و در راستاي حمايت از ورزش کشور و جلسات برگزار شده در روزهاي شنبه و يکشنبه ۱۸ و ۱۹ خردادماه ۱۳۹۸ توسط دکتر بيژن عباسي آرند مديرعامل ايرانسل با مديران عامل دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپوليس، با پرداخت مبالغ جداگانه به اين دو باشگاه موافقت و اين مبالغ به حساب آنان واريز شد.

مديران عامل دوباشگاه پرسپوليس و استقلال در جريان دو نشست برگزار شده، ضمن اشاره به نداشتن طلبي از ايرانسل از سوي باشگاه‌ها و پرداخت مازاد برتعهدات اين اپراتور و با توجه به مشکلات دوباشگاه در روزهاي آغاز فصل براي جذب و حفظ مربيان و بازيکنان مدنظرشان، براي بار ديگر درخواست کمک مالي مازاد بر تعهدات از سوي ايرانسل کرده بودند.

اين درحالي است که حمايت‌هاي مالي قبلي ايرانسل از باشگاه‌ها، بيش از مبالغ جمع آوري شده از طريق سامانه ۳۰۳۰ بوده است.

ايرانسل همواره تلاش کرده است تا در کنار خانواده جوان، پويا و حمايتگر ورزش باشد؛ از اين رو، در راستاي کمک به جذب و حفظ مربيان و بازيکنان مدنظر باشگاه‌هاي بزرگ استقلال و پرسپوليس، مبالغ مدنظر به حساب باشگاه‌ها واريز شده است.

حمايت ايرانسل از باشگاه‌هاي پرطرفدار پرسپوليس و استقلال، صرفاً جنبه تجاري نداشته و اين همراهي را در راستاي مسؤوليت‌هاي اجتماعي و ملي خود مي‌داند.

اميد است هواداران پرشور باشگاه‌هاي پر افتخار استقلال و پرسپوليس مطابق قبل، به ترتيب با ارسال عدد ۴ و ۶ به سامانه هواداري ۳۰۳۰ براي هرچه بهتر شدن جايگاه باشگاه‌ها، از تيم محبوب خود، حمايت‌هاي لازم را به عمل آورند.

تعداد بازديد:347 آخرين تغييرات:98/03/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر