پنج شنبه 8 خرداد 1399 - 5 شوال 1441 - 28 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

بردن فجر از نان شب برای استقلال واجب‌تر است/ ملی‌پوشان بازی نکنند

بردن فجر از نان شب براي استقلال واجب‌تر است/ ملي‌پوشان بازي نکنند

پيشکسوت آبي پوشان گفت: پيروزي استقلال برابر فجر سپاسي آنقدر مهم هست که بگويم از نان شب هم براي اين تيم واجب تر است.
آبي پوشان تهران که با صعود به مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي، در اين مرحله به مصاف فجر سپاسي مي‌روند، امروز و در ورزشگاه آزادي ميزبان اين تيم دسته اولي هستند.

پيمان صاحب جمعي در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اين بازي بيان داشت: در همه سالهاي اخير استقلال در جام‌هاي حذفي نتايجي به مراتب بهتر از ليگ گرفته و بد نيست امسال هم با تمرکز زياد در اين مسابقات حضور يابند. اين که آنها بعد از گل ريحان بايد با يک تيم ليگ يکي ديگر هم بازي کنند خوب است، اما نبايد تيم‌هاي ليگ يکي را در جام حذفي دست کم گرفت. اين تيم‌ها با انگيزه بسيار زيادي مقابل بزرگاني همچون استقلال به ميدان مي‌آيند.
پيشکسوت آبي پوشان بيان داشت: خوشبختانه تيم دو پيروزي (يکي در ليگ و يکي در حذفي) پشت سر هم به دست آورده و سومين پيروزي پياپي مي‌تواند مشکلات زيادي را از سر راه اين تيم بردارد و مسير را براي ادامه راه حتي در ليگ برتر هموار نمايد. لذا پيروزي در اين بازي حتي از نان شب هم براي آبي پوشان واجب تر است.
مدافع پيشين آبي پوشان گفت: شايد ملي پوشان استقلال خسته باشند و باتوجه به نزديکي زمان بازي بعدي آبي پوشان مقابل سايپا، بهتر باشد در اين بازي نفرات ديگري که  انگيزه بالايي هم دارند به ميدان بروند. استراماچوني آنقدر بازيکن کارآمد در اختيار دارد که مقابل فجر سپاسي چنين تصميمي بگيرد.
وي در ادامه بيان داشت: اين که به ملي پوشانش استراحت داده شود بدين معنا نيست که با همه قوا به ميدان نرود. چون فاصله بازيکنان اين تيم با هم زياد نيست و ديگراني که کمتر به آنها بازي رسيده هم از توانمندي و  انگيزه زيادي براي پر کردن خلاء ملي پوشان برخوردار هستند.  
تعداد بازديد:187 آخرين تغييرات:98/07/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر