پنج شنبه 8 خرداد 1399 - 5 شوال 1441 - 28 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

درخشش آزمون، رضاییان و انصاریفرد در شب تلخ جهانبخش و محمدی

درخشش آزمون، رضاييان و انصاريفرد در شب تلخ جهانبخش و محمدي

سردار آزمون، کريم انصاريفرد و رامين رضاييان سه لژيونر ايران شب درخشاني را با تيم‌هاي باشگاهي خود پشت سر گذاشتند.
بازگشت از تيم ملي فوتبال بعد از بازي با کامبوج و بحرين براي بعضي از بازيکنان ايران خوش يمن بود و سه لژيونر فوتبال کشورمان در تيم هاي باشگاهي خود شب درخشاني را پشت سر گذاشتند.

کريم انصاريفرد مهاجم تيم فوتبال السيليه قطر در هفته هفتم ليگ ستارگان قطر موفق شد براي اين تيم دو گل بزند. السيليه در اين بازي با نتيجه ۳ بر يک به پيروزي رسيد.
سردار آزمون در هفته سيزدهم ليگ روسيه با تيم زنيت برابر تيم سابق خود يعني روستوف قرار گرفت و برابر اين تيم به برد پرگل ۶ بر يک رسيد. آزمون در اين بازي گل سوم تيمش را از زاويه بسته وارد دروازه حريف کرد و همچنين يک پاس گل داد تا به روند رو به رشد خود در زنيت ادامه بدهد.
جالب ترين آمار گلزني بازيکنان ايراني اين هفته به رامين رضاييان مدافع تيم الشحانيه قطر اختصاص دارد. الشحانيه شب گذشته برابر تيم الاهلي به ميدان رفت که اين بازي در نهايت با نتيجه تساوي ۲ - ۲ خاتمه يافت. رامين رضاييان هر دو گل اين مسابقه را به ثمر رساند. او ابتدا با يک ضربه سر براي الشحانيه گلزني کرد. در دقيقه ۸۵ و زماني که الشحانيه با نتيجه ۲ بر يک عقب بود، رضاييان توانست با ضربه پنالتي گل دوم خودش را به ثمر برساند تا تيمش از شکست فرار کند.
در مرحله سوم جام حذفي پرتغال هم روز گذشته دو لژيونر ايران به ميدان رفتند. تيم ريو آوه در حضور يک نيمه اي مهدي طارمي توانست با يک گل برابر  تيم کونديشا به پيروزي برسد. تک گل ريوآوه را نونو سانتوس در دقيقه ۷۵ به ثمر رساند.
در همين چارچوب تيم آوس پرتغال با حضور مهرداد محمدي با نتيجه ۵ بر ۲ برابر فارنس مغلوب شد تا وداع زودهنگامي با اين رقابت‌ها داشته باشد. محمدي از دقيقه ۳۴ مسابقه وارد زمين شد.
تيم فوتبال خنت بلژيک در هفته يازدهم ژوپرليگ شب گذشته به مصاف واسلند رفت که اين بازي با دو گل به سود خنت تمام شد. ميلاد محمدي مدافع چپ تيم ملي فوتبال ايران در اين بازي روي نيمکت تيم خنت حضور داشت و شانس بازي را از دست داد.
در همين چارچوب تيم فوتبال يوپن به مصاف تيم اوستنده رفت و با نتيجه ۳ بر ۲ به پيروزي رسيد. اميد ابراهيمي هافبک ايراني در ترکيب يوپن بود و در دقيقه ۴۳ کارت زرد گرفت.
در هفته نهم ليگ برتر انگليس هم تيم برايتون به مصاف تيم استون ويلا رفت و با نتيجه ۲ بر يک شکست خورد. عليرضا جهانبخش بازيکن ايراني تيم برايتون همانند هفته هاي گذشته حتي در ليست ۱۸ نفره اين تيم حضور نداشت تا شب تلخش با سکونشيني و باخت برايتون کامل شود. 
تعداد بازديد:195 آخرين تغييرات:98/07/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر