یکشنبه 11 خرداد 1399 - 8 شوال 1441 - 31 مي 2020
صفحه اصلي/قرآن


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ثبت نام سیزدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع)آغاز شد

ثبت نام سيزدهمين دوره مسابقات سراسري دارالقرآن امام علي(ع)آغاز شد

ثبت نام سيزدهمين دوره مسابقات سراسري حفظ، قرائت تحقيق و ترتيل قرآن کريم ويژه خواهران دارالقرآن امام علي بن ابيطالب (ع) يادبود سردار شهيد حاج قاسم سليماني از ۲۱ دي ماه آغاز شد.
ثبت نام سيزدهمين دوره مسابقات سراسري حفظ، قرائت تحقيق و ترتيل قرآن کريم ويژه خواهران دارالقرآن امام علي بن ابيطالب (ع) - يادبود سردار شهيد حاج قاسم سليماني آغاز شده است.

دارالقرآن امام علي (ع) يکي از نهادهاي قرآني مردمي است که با تلاش در جهت کشف استعدادهاي قرآني نهفته خواهران و برادران به ويژه نوجوانان و جوانان به مدت ۱۲ سال بدون وقفه اين فعاليت فرهنگي – قرآني را آغاز نموده و همواره از درصد قابل توجهي رشد کمي و کيفي برخوردار بوده است. وي پيش بيني کرد که در اين دوره علاوه بر حضور بيشتر علاقمندان از همکاري و مشارکت سازمان‌ها و دستگاه‌هاي قرآني نيز بهره مند باشند و داوران حاذق و ارزشمند قرآني در بخش خواهران و برادران قضاوت عادلانه اين دوره را نيز عهده دار خواهند بود.
مسابقات دارالقرآن امام علي بن ابيطالب (ع) جنبه‌ي مردمي و غيردولتي دارد و اين دارالقرآن تاکنون از هيچ بودجه دولتي استفاده نکرده است و تمامي هزينه‌ها توسط خيّرين قرآن‌دوست که خود از جمله قاريان و تاليان قرآن کريم هستند، تأمين مي‌شود.
گروه‌هاي شرکت‌کننده فراد زير ۱۶ سال و ۱۶ سال به بالا و زمان برگزاري سوم الي دهم بهمن‌ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد و اختتاميه نيز ۱۰ بهمن ماه از ساعت ۹ الي ۱۱ صبح در مجتمع ياوران وحي انجام خواهد گرفت.
ثبت نام: در دو مرحله و به صورت اينترنتي از روز شنبه ۲۱ دي ماه تا روز سه‌شنبه ۲۴ دي ماه ۱۳۹۸ انجام خواهد شد.
داوطلبان بايستي براي شرکت در اين مسابقات، حتماً داراي حساب بانکي بوده (به دليل سهولت در پرداخت جوايز، شماره حساب بانکي بايد حتماً در يکي از شعب بانک ملت باشد) و سپس به سايت مسابقات دارالقرآن امام علي بن ابيطالب (ع) به آدرس www.qdimamali.com مراجعه کرده و فرم‌هاي ثبت نام را تکميل و کد رهگيري دريافت نمايند. همچنين ثبت نام از طريق اپليکيشن دارالقرآن امام علي بن ابيطالب (ع) نيز امکان پذير مي‌باشد.
مرحله دوم: جهت تعيين نوبت روز و ساعت مسابقه نيز بايستي داوطلبان گرامي با در دست داشتن کد رهگيري مجدداً از روز جمعه ۲۷ دي ماه ساعت ۹ صبح تا روز يکشنبه ۲۹ دي ماه به سايت و يا اپليکيشن مراجعه و نوبت حضور خود را تعيين کنند. اولويت تعيين زمان براساس مراجعه به سايت و يا اپليکيشن مي‌باشد. ضمناً در صورت عدم مراجعه در اين مرحله و عدم تعيين نوبت؛ سيستم به صورت خودکار، نوبتي را تعيين مي‌نمايد و امکان تغيير نوبت به هيچ وجه وجود نخواهد داشت.
به دليل فشردگي بالاي مسابقات؛ خارج از نوبت تعيين شده (اعم از اينکه روز ديگري باشد و يا اينکه در همان روز و در ساعت ديگري باشد) به هيچ وجه پذيرش صورت نخواهد گرفت.
همراه داشتن مدرک شناسايي معتبر در زمان حضور در مسابقات الزامي است.
کليه حافظان قرآن کريم در همه رشته‌هاي تعيين شده در صورتي که حد نصاب صحت حفظ آنها بين ۸۵ تا ۹۰ باشد و همچنين قاريان و مرتلان قرآن که حد نصاب امتياز آنها از ۷۵ تا ۸۰ باشد نيز نصف جوايز اعلام شده را دريافت مي‌کنند. 
تعداد بازديد:402 آخرين تغييرات:98/10/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر