یکشنبه 11 خرداد 1399 - 8 شوال 1441 - 31 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه/ آیا مجیدی تغییراتی دارد؟

ترکيب احتمالي استقلال مقابل الشرطه/ آيا مجيدي تغييراتي دارد؟

تيم فوتبال استقلال در حالي براي ديدار با الشرطه عراق آماده مي‌شود که همچنان ۴ بازيکن امکان حضور در بازيهاي اين تيم را ندارند.
تيم فوتبال استقلال پس از شکست دادن نماينده‌هايي از کويت و قطر در مرحله پلي آف ليگ قهرمانان آسيا، کار خود را در مرحله گروهي با ديدار برابر نماينده کشور عراق آغاز مي‌کند.

آبي پوشان در حالي عازم کشور عراق شدند که با وجود اتمام دوران مصدوميت غلامي و يزداني، اين دو بازيکن با نظر فرهاد مجيدي در ليست مسافران عراق قرار نگرفتند. به جز اين دو بازيکن، اسماعيلي و دياباته هم شرايط بازي ندارند تا مجيدي مثل دربي اين ۴ بازيکن را در اختيار نداشته باشد.
آبي پوشان در حالي فردا بايد با الشرطه ديدار کنند که به احتمال زياد فرهاد مجيدي به ترکيب اصلي تيمش نسبت به بازي‌هاي گذشته دست نخواهد زد و با کمترين تغيير نسبت به بازي‌هاي گذشته در اين بازي حضور پيدا خواهد کرد.
بنا بر اين گزارش، در صورتي که مجيدي به ترکيب برنده‌اش براي ديدار با الشرطه دست نزند، آبي پوشان مقابل الشرطه هم با سيد حسين حسيني، وريا غفوري، هروويه ميليچ، روزبه چشمي، محمد دانشگر، شاهين طاهرخاني، علي کريمي، مسعود ريگي، فرشيد باقري، مهدي قائدي و ارسلان مطهري به ميدان خواهد رفت.
ديدار استقلال و الشرطه در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۱ بهمن در اربيل عراق برگزار مي‌شود. 
تعداد بازديد:349 آخرين تغييرات:98/11/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر