پنج شنبه 12 تير 1399 - 10 ذي القعده 1441 - 2 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

بسته اصلاحی نقل و انتقالات فیفا در فدراسیون فوتبال بررسی شد

بسته اصلاحي نقل و انتقالات فيفا در فدراسيون فوتبال بررسي شد

نشست بررسي بسته اصلاحي نقل و انتقالات فيفا پيرامون فعال سازي اتاق تهاتر و شناسنامه الکترونيک فوتبالي امروز با حضور دبيرکل و مسئولين کميته هاي مربوطه در فدراسيون فوتبال برگزار شد.
به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال در ابتداي اين نشست پس از تشريح مکاتبات و دستورالعمل هاي فيفا در خصوص اهميت فعاليت سامانه شناسنامه الکترونيک همچنين اتاق تهاتر ، دبيرکل فدراسيون فوتبال ضمن تاکيد بر ضرورت توجه جدي به اين موضوع اظهار داشت:فدراسيون فوتبال بايد مرجع کليه اطلاعات مرتبط با عوامل فعال در اين حوزه باشد.

مهدي محمد نبي همچنين گفت:لازم است در مسير اجراي اين پروژه از نخبگان فعال در فدراسيون و سازمان ليگ استفاده کنيم و با ترسيم چارت و نقشه راه مشخص با همکاري واحد هاي فناوري اطلاعات فدراسيون و سازمان ليگ همينطور کميته عضوگيري ، دپارتمان بين الملل، کميته وضعيت بازيکنان به همراه هيات هاي فوتبال و باشگاهها کار را به نتيجه برسانيم. بسته اصلاحي مد نظر فيفا با تکيه بر اهميت دو موضوع اتاق تهاتر و شناسنامه الکترونيک عوامل فوتبال در واقع نقشه راهي است که به رشد و توسعه فوتبال در کشور کمک مي کند. ظرفيت اجراي اين پروژه در فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ وجود دارد و تنها لازم است با تعامل و پيگيري مستمر اين کار را به نتيجه نهايي برسانيم.
در ادامه اين نشست پس از تبادل نظر و ارائه گزارش هاي مربوطه در خصوص فعاليت هاي صورت گرفته در اين حوزه دبيرکل فدراسيون فوتبال بر ضرورت برگزاري جلسات مستمر به منظور بررسي پيشرفت کار و تشريح همچنين تقسيم وظايف حوزه هاي مرتبط تا حصول نتيجه نهايي در کوتاه ترين زمان ممکن تاکيد کرد. 
تعداد بازديد:8580 آخرين تغييرات:99/02/09
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر