یکشنبه 28 دي 1399 - 3 جمادي الثاني 1442 - 17 ژانويه 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ادامه لیگ فوتبال قطعا بدون تماشاگر/ لیگ تا ۱۱ مرداد تمام خواهد شد

ادامه ليگ فوتبال قطعا بدون تماشاگر/ ليگ تا ۱۱ مرداد تمام خواهد شد

سرپرست کميته مسابقات سازمان ليگ برتر از احتمال شروع تمرينات و مسابقات خبر داد و گفت: تضامين لازم براي رعايت پروتکل هاي بهداشتي را به ستاد ملي مبارزه با کرونا داده ايم.
سهيل مهدي عصر امروز چهارشنبه با اشاره به آخرين تصميمات اتخاذ شده براي شروع تمرينات و مسابقات ليگ برتر فوتبال گفت: پس از برگزاري جلسات پرتعداد تضمين هاي لازم از سوي سازمان ليگ به مسئولان تصميم گير ارائه شده تا بهترين تصميم را براي مسابقات بگيرند.

وي ادامه داد: مسابقات ليگ برتر قطعاً بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. ما نسبت به ايجاد فضاي بهداشتي براي برگزاري مسابقات تضمين داده ايم. ضمن اينکه با همکاري تيم هاي پزشکي باشگاه ها پروتکل هاي بهداشتي را رعايت خواهيم کرد. تست هاي لازم از بازيکنان و عوامل برگزاري مسابقات گرفته خواهد شد و نتيجه آن به فدراسيون پزشکي و ستاد ملي مبارزه با کرونا اعلام خواهد شد.
سرپرست کميته مسابقات ليگ برتر با بيان اينکه مسابقات با حداقل نفرات و عوامل برگزاري شروع خواهد شد ادامه داد: احتمالاً در فاز اول زمان شروع تمرينات را از اوايل خرداد خواهيم داشت و در فاز دوم زمان شروع مسابقات را اعلام خواهيم کرد که احتمالاً اواخر خرداد خواهد بود.
وي با اشاره به اعلام کنفدراسيون فوتبال آسيا به فدراسيون ايران مبني بر شروع مسابقات ليگ قهرمانان آسيا در روز ۱۱ مرداد گفت: هر چقدر که ما بتوانيم شرايطي را فراهم کنيم که زمان بيشتري در اختيار تيم ها باشد به سود بازيکنان خواهد بود. ضمن اينکه بازيکناني که قرار است براي تيم ملي هم بازي کنند شرايط بهتري پيدا خواهند کرد.
مهدي در پايان خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما اين است که شرايطي را فراهم کنيم که تيم ها با آرامش کامل تمرينات خود را شروع کنند و بتوانيم مسابقات را به موقع برگزار کنيم و به پايان برسانيم. 
تعداد بازديد:259 آخرين تغييرات:99/02/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر