یکشنبه 28 دي 1399 - 3 جمادي الثاني 1442 - 17 ژانويه 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

تشریح وضعیت تیم هندبال جوانان ایران برای حضور در مسابقات آسیایی

تشريح وضعيت تيم هندبال جوانان ايران براي حضور در مسابقات آسيايي

مربي تيم هندبال جوانان از عقب افتادن تمرينات تيم به دنبال شيوع بيماري کرونا خبر داد و گفت: اميدواريم با صدور مجوز اردوها، تيم تا مهرماه به آمادگي کامل برسد.
مهدي آزاد منجيري در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد کادر فني اين تيم براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا، گفت: آقاي ظهرابي سرمربي هستند من و علي مرادي کمک هستيم و آقاي غلامي هم مدير فني و سرسنگي هم کادر درمان هستند و با همين کادر هم براي تيم برنامه ريزي مي‌کنيم.

وي در پاسخ به اين سوال که «کنفدراسيون هندبال آسيا مهرماه را به عنوان تاريخ برگزاري اين رويداد اعلام کرده است با توجه به ادامه روند بيماري کرونا در کشور چه برنامه‌اي براي شروع تمرينات داريم؟»، گفت: ما برنامه خودمان را به فدراسيون هندبال ارائه کرديم و به دنبال برگزاري اردو در بهترين زمان هستيم و منتظر اعلام زمان از طرف فدراسيون هستيم تا ان‌شاالله اولين اردو را در سال جديد برگزار کنيم.
آزاد منجيري درباره شروع فعاليت‌هاي ورزشي بالخصوص در رشته‌هاي تيمي، ادامه داد: من احساس مي‌کنم نه تنها هندبال بلکه همه رشته‌ها بايد تمرينات را شروع کنند و تمرينات ورزشي به روال عادي بر مي‌گردد همان طور که از ماه آينده به تدريج مسابقات و ليگ‌هاي فوتبال هم شروع مي‌شود. تيم ما هم بايد تمرينات را آغاز کند تا با صد درصد آمادگي در مسابقات مهرماه حاضر شويم.
وي افزود: قبل از عيد شش اردو برگزار شد و خوب شروع کرده بوديم ولي همه گيري بيماري کرونا ما را عقب انداخت، اميدواريم با برنامه ريزي در فرصت سه چهار ماهه که پيش رو داريم تمرينات را شروع کنيم و کارهاي آمادگي جسماني و تکنيکي را انجام داده و بعد با تمرين تاکتيکي تيم را با آمادگي صد درصد به مسابقات قهرماني آسيا در مهرماه برسانيم.
مربي تيم هندبال جوانان خاطرنشان کرد: فکر مي‌کنم بعد از اعلام مجوز وزارت بهداشت براي از سر گيري تمرينات رشته‌هاي تيمي در نهايت وزارت ورزش مجوز تمرين تيم‌هاي ملي را بگيرد و ابلاغ کند چون برخي مسابقات نزديک است و نبايد زمان را از دست بدهيم. البته در حال حاضر اعضاي تيم هندبال در شهرهاي خود تمرينات انفرادي را انجام مي‌دهند. آمادگي جسماني بچه‌ها خيلي هم پايين نيست ولي اميدوارم مجوزها صادر شود و ما اولين اردو را در سال جديد برگزار کنيم.
وي بيان کرد: ما تلاش مي‌کنيم زمينه برگزاري اولين اردوي تيم را تا دهم خردادماه در يکي از شهرهاي سفيد و با خطر آلودگي کمتر مهيا کرده و برنامه ريزي کنيم. البته اين يک پيش بيني است و بايد مجوزهاي لازم از سوي وزارت ورزش براي برگزاري اين اردو گرفته شود. در صورت دريافت اين مجوز و قطعي شدن برپايي اردو، بايد در ابتداي ورود از بچه‌ها تست‌هاي آمادگي بگيريم تا سنجشي از شرايط بازيکنان داشته باشيم. به احتمال زياد اردوهاي اول و دوم ما تنها به بحث بالا بردن آمادگي جسماني بچه‌ها و تمرين در سالن خواهد گذشت چرا که چند ماهي است بازيکنان تمرين نکرده‌اند.
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات هندبال قهرماني جوانان آسيا مهرماه سال جاري در شيراز برگزار خواهد شد. 
تعداد بازديد:247 آخرين تغييرات:99/03/06
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر