جمعه 27 فروردين 1400 - 4 رمضان 1442 - 16 آپريل 2021
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

دیدار با پرسپولیس حتما شنبه برگزار می‌شود/ فولاد هم تشنه بازی است

ديدار با پرسپوليس حتما شنبه برگزار مي‌شود/ فولاد هم تشنه بازي است

مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بيان اينکه بازيکنان اين تيم فردا و پس فردا تستهاي کرونا را پشت سر مي گذارند، گفت: ما هم تشنه بازي هستيم و ديدار با پرسپوليس حتما شنبه برگزار مي‌شود.
سعيد آذري در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دلايل تعويق ديدار تيم هاي فولاد خوزستان و پرسپوليس از روز پنجشنبه به شنبه هفته بعد گفت: ابتدا بايد از دوستانمان در سازمان ليگ، فدراسيون فوتبال و نهادهاي بهداشتي در راستاي مقابله با ويروس کرونا تشکر کنم. دوران ۱۴ روزه قرنطينه بازيکنان کرونايي فولاد، فردا به پايان مي رسد و به همين دليل تصميم به تعويق مسابقه گرفته شد. نمي خواستيم ليگ بيش از اين معطل شود چرا که دو ديدار قبلي ما هم لغو شده بود.

مديرعامل باشگاه فولاد خاطرنشان کرد: فردا بازيکنان ما يک تست کرونا مي دهند. پس فردا هم يعني يک روز قبل از شروع مسابقه تست ديگري خواهيم داشت. طبق يافته هاي پزشکي بعد از ۱۴ روز ويروس کرونا از بين مي رود و قاعدتا بازيکنان ما نبايد مثبت باشند.
وي تاکيد کرد: بازي با پرسپوليس تحت هر شرايطي برگزار خواهد شد و ما هم تشنه بازي کردن هستيم. ما بعد از شروع مجدد ليگ در دو مسابقه پيروز شديم و اگر باز هم مسابقات ما به تعويق بيافتد از شرايط مسابقه خارج مي‌شويم.
سعيد آذري در پاسخ به سئوالي مبني بر بازگشت آياندا پاتوسي بازيکن آفريقايي به ايران تاکيد کرد: خوشبختانه پاتوسي اولي بازيکن آفريقايي بود که به ايران بازگشت. بايد از دوستاني که به ما در اين امر کمک رساندند تشکر کنم چرا که چند بار براي اين بازيکن بليت تهيه کرده بوديم. اينکه پاتوسي مقابل پرسپوليس بازي مي کند يا نه بستگي به کادر فني دارد. اما اين بازيکن در کشور خودش تمرينات خوبي داشته و از نظر بدني آماده است.
مديرعامل باشگاه فولاد در پايان با تشکر مجدد از مسئولان سازمان ليگ و ستاد مبارزه با کرونا گفت: اميدوارم اين ليگ کرونايي هم هر چه زودتر به سلامت به پايان برسد. مهم اين است که تمام بازيکنان و اعضاي تيم ها با سلامت مسابقات را به پايان برسانند. 
تعداد بازديد:424 آخرين تغييرات:99/04/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر