پنج شنبه 14 اسفند 1399 - 20 رجب 1442 - 4 مارس 2021
صفحه اصلي/اخبار فناوري


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

هک شدن صدها سايت اسرائيلي و انگليسي توسط گروه آشيانه

در پروژه جديد گروه امنيتي آشيانه، صدها سايت اسرائيلي و انگليسي که اکثرا سايت هاي مهم دولتي و سايت هاي شرکت ها و کمپاني هاي اسرائيل و انگليس بودند توسط گروه امنيتي آشيانه هک و چهره تمامي اين سايت ها به صفحه اي با تصوير نماد ايران، ملت مظلوم فلسطين، مسجد الاقصي و تبريك عيد سعيد فطر و متني دو زبانه (انگليسي و فارسي) تغيير داده شد.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوري اطلاعات ايران، هدف از اين کار محکوم کردن جنايات اسرائيل در قبال مردم مظلوم فلسطين و حمايت مداوم دولت انگليس از اين رژيم و همچنين تبريک به مناسبت فرا رسيدن روز قدس و عيد سعيد فطر بود.

در متن فارسي و انگليسي جايگزين محتواي سايتهاي هک شده، عبارت "ميهن ما ايران است و آرمانمان رهايي فلسطين از چنگال شيطاني شما. جنگ ما با رژيم صهيونيستي است نه مردم اسرائيل. پس از همين بام، پرچم ايران را به اهتزاز درآورده و فرا رسيدن روز قدس و عيد سعيد فطر را به تمام مسلمانان جهان تبريک مي گوييم" نوشته شده است.
گروه آشيانه دراين باره افزود: در اين پروژه ما به چندين سرور اسرائيلي و انگليسي که در خود کشور اسرائيل و شهر Tel Aviv و کشور انگليس بودند نفوذ کرديم. در روز پنج شنبه 26 شهريور 88 عمليات نفوذ به سرور وب سايت هاي فوق الذكر شروع شد و تاکنون صدها سايت مهم اسرائيلي و انگليسي هک شده و تا جمعه با بيشتر کردن تعداد اين وب سايت ها به کار خود ادامه خواهيم داد.
براي مشاهده ليست برخي از سايتهاي هک شده برروي لينک زير کليک کنيد:
http://www.zone-h.org/archive/defacer=Ashiyane%20Digital%20Security%20Team

جهت جلوگيري از متوجه شدن سريعتر مسئولين اين سرورها، فايل اصلي برخي از سايتها با نام Index را عوض نکرده ايم و تنها فايلي با نام Ashiyane بر روي اين سايت ها قرار داده ايم ولي صفحه اصلي برخي از سايت ها را که بر روي سرورهاي اختصاصي بودند به صورت کامل تغيير داده ايم.

تمامي اين سايت ها را در سايت بين المللي Zone-H ثبت کرديم که در زير لينک ثبت شدن بعضي از اين سايت هاي هک شده را مي توانيد مشاهده کنيد:
http://www.rotal.co.il/
http://www.mslib.huji.ac.il/ash.htm
http://www.zone-h.org/mirror/id/9632185
http://www.zone-h.org/mirror/id/9632409
http://www.zone-h.org/mirror/id/9632342

در ليست اين سايت ها سايت دانشگاه Hebrew اسرائيل نيز ديده مي شود که از طريق آدرس زير صفحه هک شده روي اين سايت قابل مشاهده هست:

http://www.mslib.huji.ac.il/ash.htm
تعداد بازديد:1754 آخرين تغييرات:88/06/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر